Beauty Day - bądź piękna na maturze! | Warszawa

« wróć

UWAGA !!! ODWOŁANE

Właściwa pielęgnacja twarzy pozwala nie tylko cieszyć się zdrową skórą, ale również wpływa na jakość i trwałość wykonywanego makijażu. Przed Wami stresujący czas przygotowań do egzaminu maturalnego. Czas, w którym czeka na Was bardzo dużo wyzwań, ale też inspirujących wydarzeń: studniówki, odbiór świadectwa ukończenia szkoły średniej, egzaminy maturalne, wybieranie kierunków i uczelni na której będziecie się dalej uczyć. Zapraszamy na spotkanie z wizażystką i kosmetyczką, która przybliży Wam nie tylko w jaki sposób wykonać piękny makijaż, ale również opowie jak dbać o cerę każdego dnia.

Warsztaty odbędą się w specjalnej sali szkoleniowej, gdzie na codzień uczymy technik wizażu. Jak wiecie, aby wykonać takie warsztaty potrzeba jest małych grup – dlatego limit miejsc na każdym z wydarzeń wynosi 25 osób / zajęcia. Warsztaty odbywają się w dwóch terminach: 28 lutego27 marca 2020 r. – obowiązują na nie zapisy (poniżej) – w godzinach 16:00–20:00. Zapraszamy do Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, ul. Łucka 11, sala C206 – drugie piętro.

Warsztaty przeznaczone są dla LICEALISTEK!