Beauty Day - bądź piękna na studniówkę | Warszawa

« wróć

Studniówka to dla osób kończących szkołę średnią niezwykle ważne wydarzenie. Dla niektórych, to pierwszy prawdziwy bal, dla innych czerwona lampka ostrzegawcza, że pora wziąć się za naukę. Z pewnością jednak tego dnia wszyscy chcą pięknie wyglądać i świetnie się bawić – zwłaszcza, że w kolejnych tygodniach czeka ich sporo pracy.

Specjalnie dla tegorocznych maturzystek – szczególnie tych, które biorą pod uwagę studia na kierunku Kosmetologia – przygotowaliśmy warsztaty z wizażystką. Nasza wykładowczyni pokaże Wam jak wykonać olśniewający makijaż wieczorowy i podpowie jak zadbać o codzienną pielęgnację cery.

Warsztaty odbędą się w specjalnej sali szkoleniowej, gdzie na codzień uczymy technik wizażu. Jak wiecie, aby wykonać takie warsztaty potrzeba jest małych grup – dlatego limit miejsc na tym wydarzeniu wynosi 20 osób. W przypadku dużego zainteresowania, a wiemy z poprzedniego roku, że jest dużo chętnych, postaramy się zrobić dodatkowy termin.